Krav Maga začátečníci odpolední Pražačka

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Nábor probíhá během celého ledna 2019!

Nová odpolední třída sebeobranného systému Krav Maga pod vedením instruktora Martina Slabého. Účast na kurzu je pro každého – nezáleží fyzické kondici, pohlaví ani na předchozích zkušenostech. Potřebuješ pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Kde se trénuje?

Tréninky budou probíhat v prostorách zrekonstruované tělocvičny Choketopus Gymu na Pražačce, v ulici Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 a to dvakrát týdně, každé úterý a čtvrtek od 17:30 do 18:45. Pro nadšence budou k dispozici také páteční hodiny (místo, den a čas budou upřesněny).

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku si řekneme základní informace o Krav Maga, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém se ti dobře pohybuje a láhev s vodou. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod.

Členské příspěvky:

3600Kč / 3 měsíce

Platby je třeba uhradit na první hodině nebo předem na účet spolku 2301091400/2010. Jako variabilní symbol použijte 2152201801 a do poznámky uveďte své jméno.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

Pro další informace se můžete podívat na náš web http://www.choketopusgym.cz/ či facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Martina Stehlíka, který je k dispozici na čísle 732 733 747 nebo na martin@choketopus.com

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš: