Krav Maga začátečníci ranní Pražačka

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Začátek: 2.10.2018 7:30 – 8:30 

Nová ranní třída sebeobranného systému Krav Maga pod vedením instruktora Martina Slabého. Účast na kurzu je pro každého – nezáleží fyzické kondici, pohlaví ani na předchozích zkušenostech. Potřebuješ pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Kde se trénuje?

Tréninky budou probíhat v prostorách zrekonstruované tělocvičny Choketopus Gymu na Pražačce, v ulici Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 a to dvakrát týdně, každé úterý a čtvrtek od 7:30 do 8:30. Pro nadšence budou k dispozici také páteční hodiny (místo, den a čas budou upřesněny).

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku si řekneme základní informace o Krav Maga, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém se ti dobře pohybuje a láhev s vodou. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod.

Registrace na kurz probíhá skrze formulář níže.

Členské příspěvky:
3300Kč / 3 měsíce

Platby je třeba uhradit na první hodině nebo předem na účet spolku 2301091400/2010. Jako variabilní symbol použijte 2151201801 a do poznámky uveďte své jméno.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

Pro další informace se můžete podívat na náš web http://www.choketopusgym.cz/ či facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Martina Stehlíka, který je k dispozici na čísle 732 733 747 nebo na martin@choketopus.com

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš: