Nábor do kurzu Krav Maga pro začátečníky na Letné – září 2018

Nábor do nové podvečerní třídy pro začátečníky na letné – probíhá celé září!

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Nová podvečerní třída sebeobranného systému Krav Maga pod vedením hlavního instruktora Choketopus Gymu Letná Jana Pazdiory. Třída je smíšená, nezáleží ani na Vaší fyzické kondici, ani na předchozích zkušenostech, potřebujete pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Tréninky budou probíhat v prostorách zrekonstruované tělocvičny TJ Sokola Letná, U Studánky 2, Praha 7, a to dvakrát týdně, úterý a čtvrtek, od 17:30 do 18:45.

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku si řekneme základní informace o Krav Maga, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém se Vám dobře pohybuje a láhev s vodou. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod.

Registrace na kurz probíhá skrze formulář níže či na mailu jan.pazdiora@choketopus.com

Členské příspěvky:
3 600 Kč / 3 měsíce, studenti a příslušníci ozbrojených složek 3300 / 3 měsíce

Platby je třeba uhradit na první hodině.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a další produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.
Naši studenti mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

Těšíme se na Vás!

Pro další informace se můžete podívat na náš web http://www.choketopusgym.cz/ či facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Jana Pazdioru (jan pazdiora@choketopus.com, 776 575 590), rád zodpovím všechny Vaše dotazy a budu se těšit na úvodní hodině!