Úvod do BJJ na Střížkově od 10.9.2018

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Začátek: 10.9.2018 19:10

Nová podvečerní třída sportovního Brazilského Jiu Jitsu pod vedením  Ing. Mirka Šulce. Pro účast na kurzu je pro každého – nezáleží fyzické kondici, pohlaví ani na předchozích zkušenostech. Potřebuješ pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Kde se trénuje?

Tréninky budou probíhat v prostorách nové tělocvičny Choketopus Gymu Střížkov v budově Polikliniky Prosek, Lovosická 440/40, 190 00 Praha 9, Prosek
a to dvakrát týdně, každé pondělí a středu od 19:10 do 20:25. Pro nadšence budou k dispozici také sparringové hodiny o víkendu (místo, den a čas budou upřesněny).

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku dne 10.9.2018 se dozvíte základní informace o BJJ, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a pokud preferujete platit příspěvky za kurz hotově, připravte si také danou částku (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte pohodlné oblečení, ideálně šortky a sportovní triko (tzv. rashguard), láhev s vodou a žabky pro pohyb po tělocvičně mimo žíněnky. Trénujeme na boso.

Členské příspěvky:

3 600 Kč za 3 měsíce.

Platby je třeba uhradit na první hodině nebo předem na účet spolku 2301091400/2010. Jako variabilní symbol použijte 32111801 a do poznámky uveďte své jméno.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz).

Pro nejaktuálnější informace sledujte facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ a přidejte se do naší BJJ skupiny.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na gym@choketopus.com

 

 

 

 

 

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš: