Úvod do BJJ No Gi (grappling) na Pražačce od 10.9.2018

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Začátek: 10.9.2018 17:30

Nová podvečerní třída sportovního Brazilského jiu jitsu bez Gi (bez kimona) pod vedením Ing. Martina Stehlíka. Pro účast na kurzu je pro každého – nezáleží fyzické kondici, pohlaví ani na předchozích zkušenostech. Potřebuješ pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Kde se trénuje?

Tréninky budou probíhat v prostorách zrekonstruované tělocvičny Choketopus Gymu na Pražačce, v ulici Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 a to dvakrát týdně, každé pondělí a středu od 17:30 do 18:45. Pro nadšence budou k dispozici také sparringové hodiny o víkendu (místo, den a čas budou upřesněny).

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku dne 10.9.2018 se dozvíte základní informace o BJJ, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a, pokud nechcete platit příspěvky za kurz na účet spolku, připravte si také hotovost (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte pohodlné oblečení, ideálně šortky a sportovní triko (ideálně tzv. rashguard), láhev s vodou a žabky pro pohyb po tělocvičně mimo žíněnky. Trénujeme na boso.

Členské příspěvky:

3 600 Kč za 3 měsíce.

Platby je třeba uhradit na první hodině nebo předem na účet spolku 2301091400/2010. Jako variabilní symbol použijte 2210201801 a do poznámky uveďte své jméno.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz).

Pro nejaktuálnější informace sledujte Facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/  a přidejte se do naší BJJ skupiny.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte kontaktovat přímo hlavního instruktora Choketopus Gymu Pražačka, Martina Stehlíka (martin@choketopus.com, 732 733 747).

 

 

 

 

 

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš: