fbpx

Chceš se naučit základy Brazilského jiu jitsu a grapplingu? Právě pro tebe jsme pečlivě sestavili tříměsíční úvodní kurzy, které pravidelně spouštíme několikrát do roka v našich tělocvičnách na Pražačce (Praha 3) a na Střížkově (Praha 9). Kurzy vždy vedou zkušení instruktoři, které vede a zaštiťuje  Mgr. Richard Andrš, jeden z nejzkušenějších grapplerů v ČR a bývalý reprezentační trenér v MMA. Pro účast v kurzu nemusíš mít žádné předešlé zkušenosti s bojovými sporty. Naším cílem je poskytnout ti prostor pro osvojení pevných základů BJJ a grapplingu a případně tě přípravit na následné tréninky s pokročilými studenty. Ať už hledáš nový sport, nebo se chceš po práci fyzicky odreagovat v partě super lidí, v našich kurzech bude tvá spokojenost zaručena. Jen se podívej do referencí od našich studentů! Nabízíme možnost tréninku v Gi = kimonech, ale také i bez Gi = tzv. grappling. Stačí si vybrat nebo si nechat poradit. Více o BJJ nalezneš na samostatné stránce.

Kdy a kde?
Momentálně pro vás máme připravené tyto kurzy (přihlaste se kliknutím na vybraný kurz):

  • Úvod do No Gi BJJ, 10.9.2018 od 17:30 v Choketopus Gym Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 (mapa), pod vedením Martina Stehlíka REGISTRACE DO KURZU ZDE!
  • Úvod do BJJ v Gi10.9.2018 od 19:10 v Choketopus Gym Střížkov, Lovosická 440/40, Praha 9, v prostorech Polikliniky Prosek (mapa), pod vedením Mirka Šulce REGISTRACE DO KURZU ZDE!

Za kolik?
Cena uceleného tříměsíčního kurzu je 3 600 Kč.
Platí se předem na účet spolku  2301091400/2010 nebo hotově na tréninku. Počet míst v kurzu je omezený, abychom zaručili kvalitu výuky, tak s přihlášením neváhej! První lekci máš samozřejmě zdarma!

Co na trénink potřebuji?
Na první trénink postačí šortky a přiléhavé triko, ideálně rashguard. Dále láhev na pití, ručník a žabky. Později se budou hodit chrániče na zuby. Na hodiny BJJ bude od druhé hodiny potřeba kimono a bílý pásek, pokud s BJJ začínáte. S nákupem samozřejmě poradíme!

Nevyhovuje ti žádný z kurzů? Podívej se na naše další, jako například Krav Maga, Inspire by Fighting Monkey a nebo kurzy posilování!

Menu