Zajímá tě co dělat z Mountu, Side controlu nebo Knee on belly? Chceš mít velmi dobrou kontrolu a zamezit soupeři v únicích? Chceš konečně začít utahovat ty páky a škrcení, co už umíš? Naučíme se základy ze Sidu, Mountu, a mnoho návazností.
Podíváme se na časté soupeřovy úniky a jak jim zabránit. Zaměříme se na to, aby náš Pin byl pro soupeře velmi nepříjemný.
Zároveň se tím pádem naučíme i jak by měl pracovat soupeř dole, co dělat a co nedělat, na co si dát pozor. Ukážeme si několik pokročilých vychytávek, které neuvěřitelně dobře fungují a pomůžou nám ke spolehlivější kontrole soupeře pod námi.
Po této lekci budeš znát vše potřebné k tomu, abys byl/a noční můra pro kohokoliv, komu passneš Guard a dostaneš se do Mountu, Sidu atd. Jednou získáš dobrou pozici, a do konce kola ji neztratíš!
Témata:
1. Základy Pinů a držení lidí pod sebou
2. Surfování v Mountu a Knee on belly
3. Countery escapů
4. Izolace ruky – první a nejdůležitjší krok ke všem submisím z Mountu
5. Armbary, Triangly, Americany, Kimury
Naučíš se:
– Jak soupeře udržet pod sebou a neztratit pozici
– Jak soupeře neustále ohrožovat a nedat mu ani vteřinu klidu
– Jak se vypořádat s tím když soupeř utíká
– Několik pák a škrcení z horních pozic
– Jak se tomu všemu bránit
– Několik pokročilých vychytávek, jak zespodu, tak seshora
Lektor: David Havelka
Cena: 400 Kč
Adresa semináře: Choketopus Gym Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3
Datum a čas : Neděle 12.4.2026 od 14:30 do 16:30.
Přihlášení: https://choketopusprazacka.dtap.cz/register/?link=31
V případě dotazů se nám ozvi na email : gym@choketopus.com
Těšíme se!