Cvičení rodičů s dětmi – registrace

Kurzy cvičení s dětmi v tomto prvním období (od 6 měsíců do cca 3 let) probíhají vždy za účasti rodiče. Jsou zaměřeny na rozvoj lezení, chůze a překonávání menších překážek, čímž podpoří zdravý vývoj hluboce stabilizačního svalstva dítěte. Pomocí her hudby rozvíjíme i kongitivní vývoj dítěte nenásilnou formou. Volíme české i anglické písničky pro děti, tradiční i méně známé. Ty nejoblíbenější s dětmi i zpíváme a učíme se jednoduché texty.

Třídy jsou rozděleny na věkové skupiny:  do dvou let a dva až  čtyři roky. Kurikulum lekcí v rámci jednoho trisemestru je sestaveno tak, aby děti mohly na nabyté dovednosti navazovat a zdokonalovat se v nich.  Pomůcky a pohybové aktivity v hodinách různě obměňujeme, aby pohyb byl při cvičení pro děti hlavně zábavou a hrou.

Rodiče jsou sočástí každé lekce, posilujeme tak silný vývoj vztahu rodič-dítě a zároveň si rodiče během her a cvičení taky zaběhají a zaposilují.

Kdo kurzy vede?

Naše kurzy vede zkušená trenérka s akreditací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Hanka Sedláková

Kde?

Pondělí a středy odpoledne v nové tělocvičně Choketopus Gym Střížkov, Lovosická 40/440, Praha 9, budova polikliniky Prosek

Úterý a čtvrtky dopoledne ve zrekonstruované tělocvičně Choketopus Gym Pražačka, Praha 3 – Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3, 130 00 (1. patro sportovního areálu Pražačka)

Cena?

ZKUŠEBNÍ HODINA JE ZDARMA.

Kruz se platí po měsíci, 9 lekcí za 900 Kč a probíhá 2 krát týdně po 50 min, přesné termíny viz přihlašovací formulář níže. Lze možné platit i jednorázové vstupy; 150 Kč za lekci.

Začínáme v týdnu 21 .10 2019. Částku je možno uhradit jak na místě, tak i převodem na účet.

Nelze se přihlásit? Přejděte na stránky registrace, tam to půjde najisto!

 

Co potřebujete s sebou?

Na první trénink Vám stačí na začátku triko s krátkým rukávem a kalhoty, ve kterých se jim dobře pohybuje a které nepřesahují kotníky. Naše tělocvičny jsou vybaveny speciálním měkkým povrchem na bojové sporty, tatami, děti a dospělí proto u nás cvičí buď na boso či v ponožkách. Což rozvíjí správné zapojení chodidel. Nezapomeňte si sebou vzít láhev na pití, hodí se i žabky pro přechod z šaten do těločen a případně i ručník 🙂

Menu