fbpx

Cvičení rodičů s dětmi do tří let – registrace

Maminky mají prostor udělat něco pro sebe, věnovat se sobě v přítomnosti svých dětí. Mohou tak jít svým dětem správným příkladem a podpořit integritu v rodinném životě.
Cvičíme se zaměřením na specifické problémy maminek. Posílení svalů pánevního dna a svalů břišních (ochabnutí svalstva pánevního dna a svalstva břišního, způsobené těhotenstvím a porodem, je častý „spoluviník“ při bolestech zad). Nejde tedy o žádné „skákání“ a tvrdé posilování celého těla, neboť maminky toho naposilují víc než dost. Naopak, základem každé hodiny je důkladný strečink, zaměřený mj. na velký problém maminek – zádové svalstvo. Dále cviky na posílení pánevního dna, šikmých a přímých břišních svalů a další cviky přizpůsobené individuálním problémům přítomných maminek.

Pro Vás: Kardio cviky, při kterých se hubne, posílení core (hluboký stabilizační systém) a posílení hlavních svalových skupin (zadeček, nohy, paže)
Pro Vaše děti: skvělá hudba, spousta hraček, radost z pohybu a radost ze společnosti ostatních dětí.

Cvičení probíhá ve velké tělocvičně, ve které je zároveň uspořádán hrací koutek pro děti. Během cvičení maminky a děti na sebe vidí. Pro nejmenší, ještě nelezoucí děti, je možnost mít miminko úplně u sebe.
Cvičení probíhá v uvolněné atmosféře, není problém pro maminky kdykoliv odběhnout ke svému dítěti. Děti samotné se většinou po několika hodinách spřátelí – jedná se o aktivitu, která může pomoci se zmírňováním separační úzkostí. Cvičení si u nás užijí jak maminky, tak děti.

Kdo kurzy vede?

Naše kurzy vede zkušená trenérka s akreditací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Hanka Sedláková

Kde?

Pondělí a středy odpoledne v nové tělocvičně Choketopus Gym Střížkov, Lovosická 40/440, Praha 9, budova polikliniky Prosek

Cena?

KURZY ZAČÍNAJÍ OD 14.09. 2020

ZKUŠEBNÍ HODINA JE ZDARMA.

V případě platby na 1 měsíc je cena 1 000 Kč, na 3 měsíce 2 700 Kč, možné je platit i jednorázové vstupy za 150 Kč na lekci.

Částku je možno uhradit jak na místě, tak i převodem na účet.

Nelze se přihlásit? Přejděte na stránky registrace, tam to půjde najisto!

 

Co potřebujete s sebou?

Na první trénink Vám stačí na začátku triko s krátkým rukávem a kalhoty, ve kterých se jim dobře pohybuje a které nepřesahují kotníky. Naše tělocvičny jsou vybaveny speciálním měkkým povrchem na bojové sporty, tatami, děti a dospělí proto u nás cvičí buď na boso či v ponožkách. Což rozvíjí správné zapojení chodidel. Nezapomeňte si sebou vzít láhev na pití, hodí se i žabky pro přechod z šaten do těločen a případně i ručník 🙂

Menu