Chcete se naučit cvičit vědomě a s plným respektem k potřebám Vašeho těla? Posílit hluboký stabilizační systém, zlepšit mobilitu a přitom se třeba i zbavit přebytečné tukové tkáně?

Zkrátka, chcete zdokonalit svoji fyzickou kondici, ale jít na to chytře? Zkuste náš program funkčního pohybu vyvinutý Ing. Matějem Hodouškem (www.chcipohyb.cz), certifikovaným pohybovým specialistou z IQ Akademie. V našem programu si zlepšíte koordinaci a tím sladíte jednotlivé části Vašeho těla v jeden pohybový koncert.

Funkční kruháč v Choketopus Gym Letná (U studánky 2, Praha 7)

  • každé pondělí a středu 20:00 – 21:15

Kurz pro všechny, kteří si chtějí zlepšit kondici, zpevnit střed a získat jistotu v pohybu. Kromě toho, že si zacvičíte, tak si ještě osvojíte některé pohyby a cviky v takovém provedení, aby Vám neubližovaly. Kompozice lekcí bude vycházet především z fyziologie, vývojové kineziologie, bojových sportů a cvičení s vlastní vahou. Hlavní síla a opora vychází ze středu těla, a proto se na něj budeme soustředit na každém tréninku. Naučíte se pozice, které Vám možná doposud byly cizí, ale které si rychle osvojíte, protože jsou člověku přirozené už od batolecího věku vyzkoušíte/zopakujete některé kondiční cvičení z ringu a v neposlední řadě se naučíte, jak je možné cvičit a protahovat se najednou.

Kromě toho, že speciálními technikami navrátíte tělo do rovnovážného nastavení, Vám bude také vysvětleno, proč ke konkrétnímu problému dochází a jak mu předcházet.

Kolik kurzy stojí?

180 kč za jednotlivou lekci

1400 kč za měsíc

3 600 Kč za čtvrtletí

Na kurz se není potřeba hlásit, stačí přijít  – s sebou stačí pohodlné oblečení a láhev s vodou!

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na gym@choketopus.com

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš:

Menu