fbpx

Jóga po porodu

Rády byste po porodu pro sebe a své tělo něco udělaly? Oplatily mu, jak vás u porodu podrželo? S péčí o miminko přichází i jisté fyzické nástrahy – rozhozená osa těla, uvolněné svaly pánevního dna a břišní svaly po porodu, bolavá záda a bedra ze sklánění se k miminku, z neustálého zvedání a nošení, bolavá šíje z kojení/krmení, únava po probdělých nocích a dnech. Jóga po porodu pro mami a mimi vám může alespoň částečně pomoci zmírnit tyto problémy. O miminko a zbytek vaší rodiny pečujete 24 hodin denně, přijďte teď udělat něco pro sebe. Přijďte si věnovat hodinu času a jemně se protáhnout, posílit tělo a zároveň si odpočinout a zrelaxovat se. Budete mít více energie a dobré nálady a každodenní kolotoč krmení, přebalovaní, uspávání, vaření a chodu domácnosti budete zvládat zase o něco lépe.

Lekce staví na hatha józe, ale předchozí zkušenosti s jógou nejsou nutné. S cvičením se doporučuje začít nejdříve 6 týdnů po porodu, v případě císařského řezu nejdříve 8 týdnů po porodu a po konzultaci s vaším lékařem. Lekce je určena maminkám, ale přítomnost vašeho miminka je velice vítána. Hračky pro mimi jsou k dispozici.

Lekce vede certifikovaná instruktorka jógy Daša Aradská.

Místo a čas

Každé pondělí a středu v čase 9:15 – 10:15 vždy na adrese Choketopus Gymu Střížkov: Lovosická 440/40, Praha 9, 190 00 (budova polikliniky).

Cena kurzu

V případě platby na 1 měsíc je cena 1 000 Kč, na 3 měsíce 2 700 Kč, možné je platit i jednorázové vstupy za 150 Kč na lekci.

Nelze se přihlásit? Přejděte na stránky registrace, tam to půjde najisto!

 

Menu