fbpx

Jóga workshop 1.0

Jóga workshop s Nelou – bederní páteř


Trénuješ Krav Magu, BJJ nebo MMA? Nebo naopak sedíš celý den u počítače a cvičení nestíháš?

Máš pocit, že se ráno nenarovnáš a během dne neohneš? Máme pro tebe řešení!!!

Naše certifikovaná instruktorka jógy Nela Jurková si pro Vás připravila 3 hodiný workshop jogy zaměřený právě na bolest beder.

Bolesti v oblasti dolní bederní páteře a kříže jsou vzhledem k dnešnímu stylu života stále častějším problémem. Často jsou tyto bolesti mírné, nijak významně neomezující, a proto je přecházíme. I tyto ze začátku mírné obtíže jsou pro nás však důležitou informací o tom, že dochází k přetěžování a tím pádem i poškozování určitých struktur. Je potřeba udělat vše pro to, aby k opětovnému přetěžování nedocházelo neboť  má za důsledek postupné degenerativní poruchy na páteři, které se již projevují velmi nepříjemnými bolestmi a vedou k zásadnímu omezení pohyblivosti páteře.

Cílem tohoto workshopu tedy bude naučit tě základní cviky na odstranění bolestí v bederní a křížové části páteře a zároveň ti poskytnout i návod na prevenci těchto potíží.

Náplň semináře:

  • Protažení a zahřátí pomocí
  • Korektivní cviky na postavení kyčelního kloubu a oblasti pánve, aktivitu pánevního dna a bránice. Proto se také samotné cvičení neodehrává pouze v bedrech a břišním svalstvu, ale je nutné upravit celkové postavení zad a kyčelních kloubů
  • Protažení a meditace
  • Diskuze

Místo a čas?

Sobota 23.03, 14:00-17:00. Poté se přesuneme na posezení do blízké restaurace.

Cena?

400 Kč při platbě do 11.03, poté 500 Kč! Nezahrnuje večerní posezení v restauraci.

Zaplaťte prosím do 3 dnů od přihlášení (formulář níže) na účet spolku 2301091400/2010 s variabilním symbolem 35801903. Do poznámky prosím uveďte své jméno v přihlašovacím formuláři.

V případě nemoci je platba vratná do 3 dnů od konání semináře.

 

POČET MÍST JE OMEZEN, REGISTRUJ SE HNED!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na jirina.bousova@choketopusgym.com

Nehodí se vám termín semináře? Třeba Vám bude vyhovovat jiný kurz jógy v Choketopus Gymu!

Menu