Kurz sebeobrany pro ženy – odloženo na 03/2019

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Kdy kurz začíná? KURZ PŘELOŽEN NA 03/2019

Pro koho je kurz určen?

Účast na kurzu je pouze pro ženy a dívky od šestnácti let věku (se souhlasem zákonných zástupců). Nezáleží na vaší fyzické kondici ani na předchozích sportovních zkušenostech. Není třeba mít žádné zkušenosti s bojovými sporty. Potřebujete pouze dobrou náladu a chuť se učit.

Co mi kurz přinese?

Tento kurz je zaměřen primárně na zvýšení osobní bezpečnosti jeho absolventek. Studentkám během výuky dáváme praktické nástroje, díky kterým by se v běžném životě měly preventivně vyhnout většině nebezpečných situací. Klíčové je však naučit se případné konflikty efektivně řešit s co nejchladnější hlavou. Za tímto účelem využíváme praktické trénovaní modelových konfliktních situací, do kterých se mohou ženy běžně dostat. Studentky si při tréninku modelových scénářů postupně posilují sebevědomí a získávají dovednosti ke zvládnutí reálných problémů.

Budu se muset na tréninku prát?

Nemějte však obavy z příliš přísných a brutálních metod. Ano, u tréninku se budete hýbat a budete trénovat úderové techniky, ale velký prostor je věnován přístupu, a právě výše zmiňované prevenci a taktice. Malé změny ve vašem chování mohou obrovský vliv na to, s jakou pravděpodobností se do konfliktní situace můžete dostat.

Po skončení kurzu se nejspíš nestanete pouličními bojovnicemi, ale na ulici se budete cítit bezpečněji, sebevědoměji a budete schopny začlenit do svého životního stylu prvky naučeného preventivního bezpečnostního chování.

Jak často se a kde se trénuje?

Trénovat budeme 1x týdně 90 minut  v prostorách nově zrekonstruované tělocvičny Choketopus Gymu na Pražačce, v ulici Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha . V kurzech přivítáme jak ženy, tak dívky. V čistě ženském kolektivu se společně naučíme základní pravidla bezpečnostního chování, základní taktické a technické dovednosti proti útokům, které hrozí zejména ženám.  Pro nadšenkyně budou k dispozici také páteční smíšené hodiny sebeobrany  střídavě probíhající v tělocvičně na Střížkově (od 17:00) a Letné (17:30).

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku si řekneme základní informace o Krav Maga systému, seznámíme se s tréninkovým řádem a blíže si představíme průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti. Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém se vám dobře pohybuje a láhev s vodou. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod.

Kolik kurz stojí?

Členské příspěvky za účast v kurzu jsou 2500Kč / 10 týdnů

Částku prosíme hraďte hotově na první hodině nebo převodem na účet spolku 2301091400/2010. Jako variabilní symbol použijte 2152201801 a do poznámky uveďte své jméno.

 

Registrace:

 

Něco navíc?

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

Pro další informace navštiv náš facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktuj hlavního instruktora Martina Stehlíka, který je k dispozici na čísle 732 733 747 nebo na martin@choketopus.com

Nevyhovuje ti čas, místo nebo chceš zkusit jinou aktivitu? Určitě si vybereš:

 

 

 

Menu