KRAV MAGA

Jedinečný izraelský sebeobranný systém Krav Maga vyučujeme již od roku 2010 a trénovat s námi ho můžete ve všech našich tělocvičnách – na Letné (Praha 7), na Pražačce (Praha 3) a na Střížkově (Praha 9).

REGISTRACE

PRAHA 7 LETNÁ (U Studánky 2)

Začátečnický kurz – pondělí a středy v čase 18:45-20:00, začátek 9.9.2019


PRAHA 3 PRAŽAČKA (Za Žižkovskou vozovnou 19)

Začátečnický kurz – úterý a čtvrtky v čase 18:20-19:35, začátek 9.9.2019

Ve všech našich tělocvičnách nabízíme od pondělí do pátku špičkový trénink Krav Maga nejen pro dospělé, ale i pro teenagery a děti.

Naším hlavním cílem je vytváření bezpečného a přátelského prostředí, ve kterém se budete efektivně rozvíjet po všech stránkách. Zakládáme si na osobním přístupu ke studentům. Naše tréninky jsou smíšené – muži a ženy trénují dohromady, tréninky probíhají v přátelském duchu a jsou vhodné pro každého, kdo má chuť na sobě pracovat, nehledě na věk a stávající fyzickou kondici!

O Krav Maga

Krav Maga je izraelský sebeobranný systém pro muže i ženy všech věkových kategorií. Náplň tréninků tvoří čtyři základní pilíře – nácviky technik v různorodých podmínkách, konstantní zlepšování fyzické zdatnosti, specifická mentální příprava a taktika ve všech fázích boje. Kombinací těchto aspektů dáváme svým studentům nástroje pro řešení krizových situací a tím budujeme jejich zdravou sebedůvěru. V začátečnických třídách se zaměřujeme na vytvoření pevných pohybových i technických základů a pochopení základních principů Krav Maga. V pokročilých třídách se poté zaměřujeme na maximálně reálné nácviky a schopnost adekvátně jednat a improvizovat pod tlakem.

Chcete vědět o systému Krav Maga více? Klikněte zde!

Máte otázku k tréninkům? Nejčastější dotazy jsou zodpovězeny zde!

A co o nás říkají naši studenti? Podívat se můžete zde!

Chcete se naučit se bránit sebe a své blízké a zároveň si zlepšit kondici v přátelském kolektivu? Pojďte do toho s námi! Třídy jsou smíšené, nezáleží ani na Vaší fyzické kondici, ani na předchozích zkušenostech, potřebujete pouze dobrou náladu a chuť se učit!

 

 

Menu