MATĚJ HODOUŠEK (FUNKČNÍ TRÉNINK, ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ)


Matěj je původem z Prahy, ročník 1987 a momentálně dokončuje doktorát na Zemědělské Univerzitě v Praze. Krav Magu trénoval od roku 2014. Posléze přešel na kickbox, se kterým začal v portugalském Nexgymu pod vedením světového šampióna (Bruno Santos). Po návratu do ČR prošel tréninky v Kosagymu a vyzkoušel si i Čínský box. Na mistrovství ČR v Kicklightu získal druhé místo.

V mládí hrál Matěj dlouhá léta házenou a floorball na vrcholové úrovni. Rekreačně pak provozuje slackline, cyklistiku, běh, plavání, softball, atd. a jeho celoživotní vášní se stalo lezení, které praktikuje už přes deset let. Velkou zálibu má také ve cvičení s vlastní vahou. V mládí získaná dysbalance z házené a různá zranění vždy vzbuzovaly v Matějovi otázky, jak dát tělo zpět dohromady a jestli jsou některé pohyby vůbec možné bez bolesti. To ho zavedlo do IQ Akademie, kde prošel rekvalifikačním kurzem kondičního trenéra a po absolvování řady dalších kurzů a seminářů získal certifikát pohybového specialisty. Postupně tak získal vědomosti, které přenáší do praxe na individuálních i skupinových lekcích zdravého funkčního pohybu. Všechny absolvované kurzy a semináře najdete na stránce www.iqpohyb.cz/absolventi-detail/2237/

S Matějem si můžete dohodnout indviduál, diagnostiku a nebo mu třeba jen napsat ohledně techniky některého cviku, vždycky rád poradí. Jeho cílem je, aby se lidé na trénincích neničili, ale napravovaly.

Kontakt:

E-mail: M.Hodousek@seznam.cz

Telefon: +420 775 399 948

Menu