Nábor do kurzu Krav Maga pro začátečníky na Letné – září 2019

Nábor do nové podvečerní třídy pro začátečníky na Letné!

(pro registraci prosím vyplňte formulář na konci stránky)

Nová podvečerní třída sebeobranného systému Krav Maga pod vedením hlavního instruktora Choketopus Gymu Letná Jana Pazdiory. Třída je smíšená, nezáleží ani na Vaší fyzické kondici, ani na předchozích zkušenostech, potřebujete pouze dobrou náladu a chuť se učit!

Kde se trénuje?

Tréninky budou probíhat v prostorách zrekonstruované tělocvičny TJ Sokola Letná, U Studánky 2, Praha 7 a to dvakrát týdně, vždy v  pondělí a středa, 18:45-20:00.

Co se na kurzu naučíš?

  • JAK SE EFEKTIVNĚ BRÁNIT
  • JAK PŘEDCHÁZET KONFLIKTŮM
  • JAK SI ZVÝŠIT OSOBNÍ BEZPEČNOST
  • JAK SE UDRŽET V KONDICI
  • ZÁKLADY O PSYCHOLOGII ÚTOČNÍKA
  • PRAKTICKÉ PRÁVNÍ MINIMUM

 

KURZ JE ZCELA ZAPLNĚN, REGISTRUJEME JIŽ JEN NÁHRADNÍKY – volná místa jsou v našem druhém začátečnickém kurzu na Pražačce – viz https://choketopusgym.cz/km-zac-prazacka/

 

Kdy je první trénink? 

První trénink je 9.9.2019 v 18:45.
Pro nadšence jsou v ceně kurzu také páteční sparringové hodiny od 17:30 do 19:00.

S PŘIHLÁŠENÍM NEVÁHEJ, POČET MÍST V KURZU JE OMEZENÝ!

První trénink a co s sebou?

Na prvním tréninku si řekneme základní informace o Krav Maga, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém se ti dobře pohybuje a láhev s vodou. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod.

Cena – členské příspěvky:

4200 Kč / 3 měsíce, studenti a příslušníci ozbrojených složek 3900 Kč/3 měsíce

 

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení a na produkty našich partnerů (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz).

 

Co o nás napsali? Podívej se na reference od našich studentů!

Těším se na Vás!

Pro další informace se můžete podívat na náš facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Jana Pazdioru (jan pazdiora@choketopus.com, 776 575 590), rád zodpovím všechny Vaše dotazy a budu se těšit na úvodní hodině!

 

Menu