Silový trénink pro MMA a BJJ zápasníky

TRÉNINKY JSOU POZASTAVENY AŽ DO ODVOLÁNÍ. PLÁNOVANÉ SPUŠTĚNÍ BŘEZEN 2020

Jsi MMA nebo BJJ zápasník a nechceš, aby tě zklamala fýza?

 
Nově nabízíme unikátní silově-kondiční trénink pro aktivní zápasníky nastavený každému na míru podle vstupní diagnostiky.
Lekce silového tréninku se koná každé úterý a čtvrtek od 7:00 do 8:00.

 

Kde se kurz koná?

Choketopus Gym Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 Žižkov (mapa).

Kdo kurz vede?

Kurz vede trenér Choketopus gymu a aktivní závodník MaIkol Tallarini.

Náplň tréninků

Tréninky nastavíme tak, aby splňovaly kladené požadavky, nároky a stimuloval podobný pohybový vzor a energetické systémy jako v daném bojovém sportu a měly co nejefektivnější přenos. Zaměříme se na cvičení silové a kondiční, ale i nápravné, aby přetěžované svaly nezpůsobovaly nerovnováhu (bolesti, zranění atd.). Posílíme svalové partie, které povedou ke zlepšení atletických dovednost, koordinace, síly v koncích rozsahů, které jsou pro sport specifické.

Vstupní diagnostika a silové testy

Abychom ale mohli být, co nejpřesnější s programováním tréninku přímo pro každého cvičence, budeme potřebovat provést diagnostiku a silové testy. Jestliže nebudeme testovat, budeme jen hádat (anglicky to tedy zní mnohem lépe: „if you aren‘t assessing, you are guesing“). Diagnostika a testy budou provedeny pro každého individuálně ve spolupráci s Jiřím Kilingrem (TopAtlet.cz) za jednorázový poplatek 600 Kč (cca hodinu – 30 min diagnostika, 30 min silové testy).
 

Co ti tréninky přinesou?

Naučíš se vnímat své tělo a díky tomu být silnější, vytrvalejší a odolnější. Dozvíš se stav svého pohybového aparátu, jak by to mělo vypadat, pokud chceš dělat bojové sporty (BJJ, MMA, grappling atd.) – pomocí testovacího protokolu sestaveného pro potřeby zápasníků zjistíme silné stránky, ale hlavně slabiny v mobilitě a flexibilitě. Podíváme se taky na tvoji sílu v rámci silových testů a budeme tak vědět, jak moc a na čem konkrétně pracovat. Výstupem z testování bude doporučení pro silově kondiční trénink a nápravných cviků, vhodným pro práci na vašich slabinách.

Cena kurzu:

První lekce je zdarma. Chceme, abys měl(a) jistotu, že dostáváš za své peníze tu nejlepší péči.
Lekce 1x týdně: 1000 Kč/měsíc
Lekce 2x týdně 1800/měsíc  
Počet účastníků lekce je omezen na 8, abychom každému zajistili maximální pozornost.
Vstupní diagnostika – jednorázový poplatek 600 Kč (cca hodinu – 30 min diagnostika, 30 min silové testy)

Zaujalo tě to? Registruj se níže! 

 

 

První trénink a co na něj potřebuješ?

Postačí ti pohodlné sportovní oblečení a obuv, ručník a láhev na pití. Na první lekci se seznámíš s trenérem a způsobem, jakým budou lekce vedeny a zároveň bude prostor na zohlednění motivace každého studenta.

Menu