fbpx

Silový trénink pro MMA a BJJ zápasníky

Jsi MMA nebo BJJ zápasník a nechceš, aby tě zklamala fýza?

 
Pomůže ti unikátní silově-kondiční trénink pro aktivní zápasníky!
Lekce silového tréninku se koná každé úterý od 7:00 a sobotu od 8:30.

 

Kde tréninky probíhají?

Choketopus Gym Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 Žižkov (mapa).

Kdo kurz vede?

Kurz vede trenér Choketopus gymu a aktivní závodník MaIkol Tallarini.

Náplň tréninků

Tréninky nastavíme tak, aby splňovaly požadavky kladené konkrétním sportem a stimulovaly podobný pohybový vzor a energetické systémy jako daná disciplína a měly co nejefektivnější přenos. Zaměříme se na cvičení silové a kondiční, ale i nápravné, aby přetěžované svaly nezpůsobovaly nerovnováhu (bolesti, zranění atd.). Posílíme svalové partie, které povedou ke zlepšení atletických dovednost, koordinace, síly v koncích rozsahů, které jsou pro sport specifické.

Co ti tréninky přinesou?

Naučíš se vnímat své tělo a díky tomu být silnější, vytrvalejší a odolnější. Dozvíš se stav svého pohybového aparátu, jak by to mělo vypadat, pokud chceš dělat bojové sporty (BJJ, MMA, grappling atd.) – pomocí testovacího protokolu sestaveného pro potřeby zápasníků zjistíme silné stránky, ale hlavně slabiny v mobilitě a flexibilitě. Podíváme se taky na tvoji sílu v rámci silových testů a budeme tak vědět, jak moc a na čem konkrétně pracovat. Výstupem z testování bude doporučení pro silově kondiční trénink a nápravných cviků, vhodným pro práci na vašich slabinách.

Cena tréninků:

Lekce 2x týdně 1800/ kalendářní měsíc  
Počet účastníků lekce je omezen na 8, abychom každému zajistili maximální pozornost.

Zaujalo tě to? Registruj se níže! 

 

 

První trénink a co na něj potřebuješ?

Postačí ti pohodlné sportovní oblečení a obuv, ručník a láhev na pití. Na první lekci se seznámíš s trenérem a způsobem, jakým budou lekce vedeny a zároveň bude prostor na zohlednění motivace každého studenta.

Menu