Silový trénink pro MMA a BJJ zápasníky

Jsi MMA nebo BJJ zápasník a nechceš, aby tě zklamala fýza?

 
Nově nabízíme unikátní silově-kondiční trénink pro aktivní zápasníky nastavený každému na míru podle vstupní diagnostiky.
Lekce silového tréninku se koná každé úterý a čtvrtek od 7:00 do 8:00.

 

Kde se kurz koná?

Choketopus Gym Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 Žižkov (mapa).

Kdo kurz vede?

Kurz vede trenér Choketopus gymu a aktivní závodník MaIkol Tallarini.

Náplň tréninků

Tréninky nastavíme tak, aby splňovaly kladené požadavky, nároky a stimuloval podobný pohybový vzor a energetické systémy jako v daném bojovém sportu a měly co nejefektivnější přenos. Zaměříme se na cvičení silové a kondiční, ale i nápravné, aby přetěžované svaly nezpůsobovaly nerovnováhu (bolesti, zranění atd.). Posílíme svalové partie, které povedou ke zlepšení atletických dovednost, koordinace, síly v koncích rozsahů, které jsou pro sport specifické.

Vstupní diagnostika a silové testy

Abychom ale mohli být, co nejpřesnější s programováním tréninku přímo pro každého cvičence, budeme potřebovat provést diagnostiku a silové testy. Jestliže nebudeme testovat, budeme jen hádat (anglicky to tedy zní mnohem lépe: „if you aren‘t assessing, you are guesing“). Diagnostika a testy budou provedeny pro každého individuálně ve spolupráci s Jiřím Kilingrem (TopAtlet.cz) za jednorázový poplatek 600 Kč (cca hodinu – 30 min diagnostika, 30 min silové testy).
 

Co ti tréninky přinesou?

Naučíš se vnímat své tělo a díky tomu být silnější, vytrvalejší a odolnější. Dozvíš se stav svého pohybového aparátu, jak by to mělo vypadat, pokud chceš dělat bojové sporty (BJJ, MMA, grappling atd.) – pomocí testovacího protokolu sestaveného pro potřeby zápasníků zjistíme silné stránky, ale hlavně slabiny v mobilitě a flexibilitě. Podíváme se taky na tvoji sílu v rámci silových testů a budeme tak vědět, jak moc a na čem konkrétně pracovat. Výstupem z testování bude doporučení pro silově kondiční trénink a nápravných cviků, vhodným pro práci na vašich slabinách.

Cena kurzu:

První lekce je zdarma. Chceme, abys měl(a) jistotu, že dostáváš za své peníze tu nejlepší péči.
Každá další lekce stojí 200Kč. Lze zakoupit permanentku na 10 lekcí za 1800 Kč
Počet účastníků lekce je omezen na 8, abychom každému zajistili maximální pozornost.
Vstupní diagnostika – jednorázový poplatek 600 Kč (cca hodinu – 30 min diagnostika, 30 min silové testy)

Zaujalo tě to? Registruj se níže! 

 

 

První trénink a co na něj potřebuješ?

Postačí ti pohodlné sportovní oblečení a obuv, ručník a láhev na pití. Na první lekci se seznámíš s trenérem a způsobem, jakým budou lekce vedeny a zároveň bude prostor na zohlednění motivace každého studenta.

Menu