fbpx

RICHARD ANDRŠ


Richard je hlavním trenérem BJJ v Choketopus Gymu, ve kterém je držitelem černého pásu a působí i jako silový a kondiční trenér.

Vystudoval tělesnou výchovu a sport na FTVS UK Praha, je certifikovaným MMA trenérem a certifikovaným STRONGFIRST SFB instruktorem (do 05/2016). V minulosti působil jako reprezentační coach v Českém Svazu MMA (CSMMA).

Aktivně se hýbal a cvičil od mala. Hrál lední hokej, dlouhé roky se věnoval karate, později combat sambu, judu, boxu a MMA. Několikrát vyhrál MČR právě v combat sambu a také grapplingu. Závodil i na mezinárodních turnajích např. Grapplers Quest North American Championship, kde v roce 2007 získal stříbrnou medaili. Zkušenosti sbíral v USA u trenérů a závodníků z turnajů UFC nebo ADCC. Za zmínku stojí půl roční výcvik s trenéry jako Noah Booth (Lloyd Irvin Team), Ryan Hall a Seph Smith (50/50 BJJ) v roce 2007. V letech 2011-2015 průběžně docházel do oddílu „The Academy“ v Minnesotě, kde působí trenér světového formátu Greg Nelson. Greg vychoval řadu skvělých sportovců včetně několika šampionů UFC. V současné době trénuje primárně BJJ a spolupracuje s mezinárodní organizací IBJJA. Hlavními mentory Richarda jsou Professor Renato Migliaccio a Professor Martin Guggi.

Kontakt – e-mail: richard.andrs@choketopus.com, tel.: +420 774 976 087, www.richardandrs.com

Co, kde a kdy Richard učí? BJJ v Gi a No-Gi na Střížkově.

Menu