fbpx

MMA

Je jedno, jestli chceš trénovat rekreačně jen pro sebe, nebo máš ambice zápasit, u nás si vybereš! Jako první jsme začali nabízet začátečnické kurzy, kde se naučíš vše od začátku. Pokud jsi už trénoval, můžeš se také zapojit i do našeho pokročilejšího kurzu! Garantem a trenérem MMA v Choketopus Gymech je velezkušený český zápasník Ondřej Skalník, držitel bantamového titulu německé organizace Aggrelin, profesionální mistr Evropy organizace UKFC a bývalá česká jednička v pérové váze.

V současné době máme otevřené dva kurzy:


ZAČÁTEČNICKÝ KURZ: začíná v pondělí 2.9. 2020. Začátečníci trénují každé pondělí a středu 20:15 – 21:30 a neděli také 18:30 – 19:45 – pro více informací a registraci stačí kliknout na tento text.

MMA POKROČILÍ: pokročilá skupina trénuje pondělí a středy od 19:00-20:15, neděle je společný trénink se začátečnickým kurzem od 18:45-20:00 – pokud jste již trénovali, můžete dorazit na jakýkoliv trénink a přidat se, první hodina je zkušební a je zdarma.


KDE? 

Choketopus Gym Střížkov, Lovosická 40/440, Praha 9

CO JE TO MMA? 

MMA neboli Mixed Martial Arts je kontaktní sport kombinující disciplíny jako box, kick-box, zápas, judo a brazilské jiu jitsu v komplexní bojové umění. Již dávno neplatí, že by tomuto sportu věnovali pouze rváči z podsvětí. MMA je nesmírně komplexní sport, který zlepší Vaši sílu, obratnost a celkově zdraví, tudíž na našem kurzu pro začátečníky se do toho může dát úplně každý!

Máš dotazy ke kurzům?

Napiš na gym@choketopus.com, ozveme se ti!

Menu