Vyzkoušej nejrychleji se rozvíjející sport na světě!

Není komplexnější bojový sport, než Mixed Matial Arts – MMA. Spojuje disciplíny jako box či kick box, judo, wrestling a brazilské jiu jitsu. Základy MMA se naučíš v našem kurzu pro začátečníky, kde začínají všichni od nuly.

Pevné základy

Začátečnické kurzy jsou vhodné úplně pro všechny. Není potřeba mít zkušenosti s bojovými sporty, naučíme tě všechno od základu.

Zkušený tým

Za více jak deset let praxe jsme vychytali systém výuky tak, aby byl co nejefektivnější. Neustále se ho snažíme vylepšovat!

Profesionální zázemí

Zrekonstruované, a vybavené prostory našich tělocvičen, ve kterých tě přivítá přátelský kolektiv a perfektní podmínky pro trénování.

Moderní MMA

S rozvíjejícím se MMA držíme krok a naše tréninky neustále vylepšujeme. Systematická a moderní výuka ti přinese ty nejlepší výsledky!

Zkušení trenéři a systematická výuka

Naše výuka je vhodná pro všechny, kdo chtějí MMA vyzkoušet, ale nemají žádné zkušenosti. Kurz je poskládán systematicky, lekce na sebe plynule navazují a zakládáme si na profesionálním a lidském přístupu. Naučíme tě nejen základy z MMA, ale i jak využívat svou sílu, jak se hýbat a jak si poradit i se silnějším soupeřem. Naši trenéři se MMA věnují i jako úspěšní zápasníci a na kurzech ti tak předají své vlastní zkušenosti. Po ukončení kurzu budeš mít potřebné základy pro připojení se do navazujících tříd a pro další rozvoj v MMA.

Aktuální kurzy pro začátečníky. Zarezervuj si své místo už teď!

01

Pražačka - začátečníci

• momentálně neplánujeme otevřít nové začátečnické lekce

Martin ČernýMartin Černý
06:58 01 Nov 23
Všechno naprosto super. Skvělé prostředí i trenéři a každý trénink se člověk naučí něco nového.
Martin SemorádMartin Semorád
14:56 31 Oct 23
Skvělá zkušenost, super trenér, lidi i prostředí!
Filip BartošFilip Bartoš
12:20 31 Oct 23
Super gym, perfektní trenéři, dobrá sestava lidí.
MA WD (WakeDown)MA WD (WakeDown)
09:15 31 Oct 23
Super gym a skvělá parta lidí.
Štěpán KrausŠtěpán Kraus
08:21 31 Oct 23
Dobrá parta lidí a vzatk k sportu super, každý měsíc nové témata a sportovní akce také supr.
Tomas HabartaTomas Habarta
10:22 28 Oct 23
Ze začátku se mi nechtělo věřit, že nějaký gym může mít opravdu 5/5 stars, ale Choketopus to má oprávněně. Každý k vám má profesionální a přátelský přístup, takže se necítíte, jakože si z vás chce někdo udělat jen tréninkovou loutku. Super kolektiv, prostředí i navazující lekce a semi-private programy.
Rudolf VařejkaRudolf Vařejka
15:40 10 Jul 22
Přátelský přístup, skvělá atmosféra... Není co vytknout!
Silvie HomolkováSilvie Homolková
15:27 13 Apr 22
Skvělí trenéři,přátelská,neformální atmosféra. Vřele doporučuji!
ali babaali baba
13:40 13 Apr 22
Vzdycky tam dostanu tak pres drzku, ze je pak i zena doma spokojena s vysledkem, coz prispiva rodinny pohode. Uz ani nemusi jezdit tchyne. Za me jednoznacne deset z peti.
Irena HejdukováIrena Hejduková
19:22 04 Apr 22
Super trenéři, super přístup jak k výuce tak i jednotlivcům.
Jaroslav RodJaroslav Rod
13:30 04 Apr 22
Řekl bych až bezkonkurenční gym. Přístup trenérů je super. Bezva lidi. Příjemná atmosféra. Gym je trosku menší, ale vždycky jsme se vešli.
Adam SchreiberAdam Schreiber
10:20 04 Apr 22
Naučili mě - starého lenocha- mít rád sport.
Michal ŠeredaMichal Šereda
09:48 04 Apr 22
Jestli někde začit s bojovymi sporty tak zde. Systematicka vyuka spojena s profesionalnim pristupem vsech treneru. Idealni pro začátečníky
Jan LalinskýJan Lalinský
06:56 09 Mar 22
Profesionální přístup, skvělí trenéři a velmi přátelská atmosféra.
Cenda ChenCenda Chen
01:47 20 Nov 21
Skvělý gym a super trenér na BJJ 🙂
MICHAELA CERMAKOVAMICHAELA CERMAKOVA
12:27 09 Sep 21
DOBRÝ
Standa macakStanda macak
07:58 02 Feb 21
Pekne prostředí, kvalirni služby a profesionalni pristup.
Jakub ZvelebilJakub Zvelebil
17:38 10 Aug 19
Útulný malý gym s tatami, crosfittovými hrazdami, kettlebelly, velkými osami a žebřinami. Vše co je třeba ke kvalitnímu tréninku.👍
Chidioz ChirovskyChidioz Chirovsky
06:36 21 Sep 18
Dcera zde navštěvovala kurz BJJ pro děti a byla nadšená.
js_loader

02

Střížkov - začátečníci

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 19:45, začátek 3.1.2024 pod vedením Filipa Hoanga

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : úterý a čtvrtek od 20:05, začátek 4.1.2024 pod vedením Lukáše Muladiho

Dáin Železná nohaDáin Železná noha
13:46 19 Sep 22
Akademie bjj pod vedením black belta Richarda Andrše.Skvělá atmosféra, perfektní výklad technik, přátelský kolektiv.
Charles DamekCharles Damek
15:21 11 Apr 22
Choketopus je super, grappling i Gi je na špičkové úrovni, ale lidi jsou i tak v pohodě. Pokud máte závodní ambice připraví vás na zápasy. Pokud se chcete něco naučit zlepšit zdraví a najít si nové hobby, nikdo na vás nebude tlačit a kolektiv vás přivítá s úsměvem a přátelskou atmosférou
Heroin JesusHeroin Jesus
12:28 11 Apr 22
Velmi dobrý coaching a strukturované tréninky. Za mě poměr cena výkon 10/10
Gabriela BílkováGabriela Bílková
11:39 11 Apr 22
Perfektní gym, oproti jiným 100% čistota jak v gymu tak v šatnách, milý a profesionální přístup coache, výborní sparing partneři, mezi kterými jsou všechny pásky.
kamal meziankamal mezian
11:36 11 Apr 22
Nejlepší gym. Invidivuální přístup. Trenéři na TOP úrovni.
Jan DoleželJan Doležel
11:22 11 Apr 22
Skvělé prostory, skvělý instruktoři a přístup. Vřele doporučuji.
Radim ŠandrRadim Šandr
11:28 04 Apr 22
Skvělý prostor, super trenéři, naprostá spokojenost s tréninky i přístupem ze strany všech koučů, na které jsem narazil. Silně doporučuji!
Dejv MagorDejv Magor
10:46 04 Apr 22
Parádní výuka
PetrPetr
07:59 13 Aug 20
Skvělé prostředí, kde se můžete dozvědět o sportu jiu jitsu. Přátelští lidé a zkušení pozorní trenéři.
V. HercingerV. Hercinger
15:51 19 Oct 19
Bez chyby.
Tomáš BenešTomáš Beneš
16:38 02 Oct 18
Za mě super gym na grappling! Pohodovej a přátelskej kolektiv. Nikdo si tam nehoní na nikom ego. Můžu všem doporučit 🙂
js_loader

Ceník kurzů MMA

Cena za dvouměsíční kurz je 3600 Kč. Získáš dva tréninky o délce 75 minut každý týden.

Ke každému máme individuální přístup a díky ostříleným trenérům i vybroušenému systému výuky se s námi rychle dostaneš do formy.

Počet míst v kurzu je omezený, abychom zaručili kvalitu výuky, tak s přihlášením neváhej! První lekci máš samozřejmě zdarma!

platba za 2 měsíce

3600 Kč

Naši trenéři

Co potřebuji na trénink?

Na první trénink postačí šortky nebo legíny a přiléhavé triko, ideálně rashguard. Dále láhev na pití, ručník a žabky. Později se budou hodit rukavice, chrániče na zuby i na další části těla. 

Pokud nemáš vybavení a nevíš, jaké pořídit, rádi ti v tělocvičně základní věci půjčíme a poradíme ti, co si na tréninky koupit. Všechno najdeš pohromadě na našem e-shopu!

Máš s MMA zkušenosti? Přijď na trénink pokročilých!

Pokud už máš základy za sebou, napiš nám a přijď rovnou na MMA trénink pro pokročilé. Pomůžeme ti vypilovat techniky, zlepšit strategii nebo se i připravit na zápasy.

Pro mírně pokročilé máme tréninky MMA B, kam si můžeš přijít upevnit základy z ukončeného začátečnického kurzu. Do této skupiny si můžou přijít zatrénovat i pokročilí, kterým vyhovuje večerní čas tréninku.

Pro pokročilé a závodící vedeme tréninky MMA A.
Vítáni jsou všichni!

Jak to probíhá?

Každý trénink má jasnou strukturu – začínáme přípravou pohybu a cviky na mobilitu pohybového aparátu, poté si projedeme nové techniky, které postupně navazujeme do drilů a kombinací s dříve probíranými technikami. V tréninku se pak snažíme o zlepšení plynulosti a zrychlování, přičemž postupně přidáváme odpor sparring partnerů. S pozičními sparringy v kurzu začínáme až později. Tvrdé a volné sparringy v kurzu nejsou.

Ano, tvůj první trénink je zdarma! Budeme rádi, pokud se k nám přijdeš nezávazně podívat a zkusíš si, jestli ti naše tréninky vyhovují.

Bohužel ne, přecházení mezi sporty na jednu permanentku je pro nás systémově nemožné. Pokud si platíš například permici na BJJ, nelze jí tedy využít ani na MMA, ani na KM.

Samozřejmě! Naše kurzy jsou postaveny tak, aby je zvládli všichni v jakékoliv fyzické kondici. Probereme s tebou základní pohyby a intenzitě tréninků se postupně bez problému přizpůsobíš.

Multisport kartu lze využít jen na vstup do samostatné tělocvičny (posilovny) na Pražačce, na vedené tréninky ani na kurzy ji uplatnit nelze.

Otevírací doma samostatné posilovny na Pražačce je shodná, jako otevírací doba bazénu, v jehož prostorách se nachází i Choketopus gym. Dovnitř tě pustí služba na recepci, která je u vstupu do budovy.

To bohužel možné není, děti jsou rozděleny podle věku do dvou skupin (max 15 let), rodiče trénovat společně s dětmi nemohou.

Samozřejmě chápeme, že práci na směny jde těžko kombinovat s pravidelnými tréninky. V rámci jedné tělocvičny se lze individuálně domluvit s trenérem, že budeš časy tréninků kombinovat. Prosíme ale o informaci dopředu, abychom to mohli včas vyřešit.

Na úplně první trénink potřebuješ jen sportovní oblečení a ideálně pantofle do prostor mimo tatami. Poradíme ti, jaké vybavení bude potřeba pořídit si na další tréninky a všechno ti vysvětlíme. Veškeré oblečení i další nezbytnosti na tréninky najdeš na našem e-shopu.

Naší hlavní prioritou je systematická výuka a bezpečnost. Proto máme pro úplné začátečníky kurzy, kde je učíme veškerou pohybovou průpravu a základy, a to i z důvodu prevence zranění. Absolvovat kurz je vždycky lepší volba a doporučujeme to všem, kdo nemají s bojovými sporty žádné zkušenosti.

Nezaujal tě tento sport? Zkus jiný!