Nauč se bránit a řešit nepříjemné situace!

Choketopus Krav Maga Systém je dlouholetou praxí optimalizovaný systém sebeobrany, který ti umožní vyhnout se útoku a boji. A v případě, že nezbyde jiná možnost, naučíme tě obránit efektivně sebe i ostatní.

Individuální výuka

U nás se neztratíš, tréninky jsou systematické a poskládané tak, aby se všichni posouvali ke svým cílům.

Zkušený tým

Uč se od nejlepších. Naši trenéři a trenérky mají mnohaleté zkušenosti z výuky i ze zápasů.

Nové tělocvičny

Skvělé zázemí zrekonstruovaných tělocvičen, kvalitní vybavení a přátelská atmosféra.

Kolektiv a atmosféra

Zakládáme si na tom, aby se u nás cítili všichni dobře, bez rozdílu zkušeností a schopností.

Zkušený a certifikovaný tým

Jsi úplný nováček? Dáme ti systematické základy! Už máš předchozí zkušenosti? Postavíme před tebe nové výzvy. Naši trenéři a trenérky sami prošli zápasy v různých stylech, mají letité zkušenosti s výukou, trénují napříč disciplínami a neustále sledují nové trendy. Ve zrekonstruovaných tělocvičnách pro tebe vytváříme bezpečné a moderní prostředí, ve kterém se neztratí naprostí začátečníci, rekreační nadšenci ani ambiciózní zápasníci a zápasnice.

Aktuální nabídka začátečnických kurzů.

01

Letná

• 3 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 20:00, začátek 4.9.2024 pod vedením Jana Pazdiory

Pavel HofmanPavel Hofman
19:41 11 Jul 22
Po prvnim tréninku jsem nadšený, fakt super 🙂
Vera KofrcVera Kofrc
11:31 15 May 22
Dlouholeta zkusenost, plus mohu hodnotit s vice gymy. Skvely pristup, profesionalne pripravena kazda hodina. Skvely kolektiv. Jsou zde pripraveni na uplne zacatecniky, kdy vas provedou zakladnim pohybem, a tak se nemusi bat i uplny neznalec az po pokrocile. Doporucuji i pro zeny. Na prvni hodinu jsem sla sama a brzy si zvyknete na super lidi. Tedy nepotrebujete mit svoji kamaradku, jako oporu. Neni ceho se tu bat. Rozhodnutim zacit se mi zmenil zivot, v tom dobrem. Hlavni je se nebat a dorazit ❤️A určitě mrknete na jejich hadry 🤩🥰
Kateřina TrojákováKateřina Trojáková
11:38 19 Apr 22
Skvěle vedené tréninky v přátelské atmosféře
Jan SchmidJan Schmid
17:10 11 Apr 22
Skvělý tým instruktorů a velice dobře vybavené zázemí. Radost trénovat.!
Vladimír KostkaVladimír Kostka
21:10 10 Apr 22
Moc oceňuju - časy tréninků, díky kterým můžu chodit. Vedení tréninků (jednotlivé fáze, důraz na cvičení s jinými lidmi, než s jedním a tím samým účastníkem, výborný koučing, díky kterému ze začátečníka rychle opadne tréma a stud, vybavení gymu). A taky praktičnost všeho, co se učíme. Ne jen boj samotný, ale i rady a doporučení o taktice, psychologii obránce/útočníka, právních důsledcích nepřiměřené obrany apod.
Nina OrlováNina Orlová
21:08 10 Apr 22
Super přátelské prostředí, skvěle vedené hodiny! Vždy se sem těším.
Galina SchelokovaGalina Schelokova
19:28 10 Apr 22
Skvělý přístup, úžasná parta lidí. Doporučuji každému
Arnaud CZArnaud CZ
19:15 10 Nov 20
velmi stastny tam. dobry kolektiv, dobry uceny, dobra cena.Dusan je supr!
Harrison FordHarrison Ford
20:02 14 Sep 20
Úžasný
Tom BílýTom Bílý
19:53 07 Sep 20
Po první hodině krav maga super dojem. Prima klasický gym, skvělý trenér, parádní atmosféra.
Michal RuzickaMichal Ruzicka
08:51 09 Aug 20
Jiřina BoušováJiřina Boušová
08:19 15 Nov 16
Cvičení na různých úrovních, takže každý si najde tu svoji-> ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Super instruktoři; dozvíte se proč a jak (a že já mívám dost otázek) a rovnou si to i vyzkoušíte (nebo se o to alespoň pokusíte 🙂 Ovšem nejvíc jsem překvapena i jejich pedagogickou přípravou tréninku: instruktoři mají dopředu připraven i plán hodiny, což jsem ještě neviděla.
js_loader

02

Střížkov

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 17:15, začátek 4.9.2024 pod vedením Jana Černého

Dáin Železná nohaDáin Železná noha
13:46 19 Sep 22
Akademie bjj pod vedením black belta Richarda Andrše.Skvělá atmosféra, perfektní výklad technik, přátelský kolektiv.
Charles DamekCharles Damek
15:21 11 Apr 22
Choketopus je super, grappling i Gi je na špičkové úrovni, ale lidi jsou i tak v pohodě. Pokud máte závodní ambice připraví vás na zápasy. Pokud se chcete něco naučit zlepšit zdraví a najít si nové hobby, nikdo na vás nebude tlačit a kolektiv vás přivítá s úsměvem a přátelskou atmosférou
Heroin JesusHeroin Jesus
12:28 11 Apr 22
Velmi dobrý coaching a strukturované tréninky. Za mě poměr cena výkon 10/10
Gabriela BílkováGabriela Bílková
11:39 11 Apr 22
Perfektní gym, oproti jiným 100% čistota jak v gymu tak v šatnách, milý a profesionální přístup coache, výborní sparing partneři, mezi kterými jsou všechny pásky.
kamal meziankamal mezian
11:36 11 Apr 22
Nejlepší gym. Invidivuální přístup. Trenéři na TOP úrovni.
Jan DoleželJan Doležel
11:22 11 Apr 22
Skvělé prostory, skvělý instruktoři a přístup. Vřele doporučuji.
Radim ŠandrRadim Šandr
11:28 04 Apr 22
Skvělý prostor, super trenéři, naprostá spokojenost s tréninky i přístupem ze strany všech koučů, na které jsem narazil. Silně doporučuji!
Dejv MagorDejv Magor
10:46 04 Apr 22
Parádní výuka
Adam GemrotAdam Gemrot
20:13 09 Aug 21
PetrPetr
07:59 13 Aug 20
Skvělé prostředí, kde se můžete dozvědět o sportu jiu jitsu. Přátelští lidé a zkušení pozorní trenéři.
Jakub ParobekJakub Parobek
22:58 08 Jul 20
V. HercingerV. Hercinger
15:51 19 Oct 19
Bez chyby.
Tomáš BenešTomáš Beneš
16:38 02 Oct 18
Za mě super gym na grappling! Pohodovej a přátelskej kolektiv. Nikdo si tam nehoní na nikom ego. Můžu všem doporučit 🙂
js_loader

Ceník kurzů Krav Maga

Kurzy probíhají 2x týdně, každá tréninková jednotka má 75 minut.

Letná : Začátečnické kurzy jsou na 3 měsíce a členské poplatky jsou 5400 Kč za 3 měsíce (1800 Kč měsíčně). V ceně jsou zároveň i 90 minutové páteční sparingy, které jsou nad rámec kurzu.
Letní kurz Krav Maga na Letné je na 2 měsíce a poplatky jsou 3600 Kč  za celý kurz.

Střížkov : Začátečnické kurzy jsou na 2 měsíce a členské poplatky jsou 3600 Kč za 2 měsíce(1800 Kč měsíčně).

Letná

KURZ - 3 MĚSÍCE

5400 Kč

Střížkov, Letná

KURZ - 2 MĚSÍCE

3600 Kč

Naši trenéři

Jan Pazdiora

Jinka Boušová

Jan Černý

Co potřebuji na trénink?

Na první trénink stačí jakékoliv oblečení, ve kterém se cítíš pohodlně a dobře se v něm hýbe. Dál se ti bude hodit láhev s vodou a pantofle do prostor šaten. Se vším ostatním co můžeš později potřebovat ti poradíme!

Co je na našem přístupu unikátní?

Jak to probíhá?

Každý trénink má jasnou strukturu – začínáme přípravou pohybu a cviky na mobilitu pohybového aparátu, poté si projedeme nové techniky, které postupně navazujeme do drilů a kombinací s dříve probíranými technikami. V tréninku se pak snažíme o zlepšení plynulosti a zrychlování, přičemž postupně přidáváme odpor sparring partnerů. S pozičními sparringy v kurzu začínáme až později. Tvrdé a volné sparringy v kurzu nejsou.

Ano, tvůj první trénink je zdarma! Budeme rádi, pokud se k nám přijdeš nezávazně podívat a zkusíš si, jestli ti naše tréninky vyhovují.

Bohužel ne, přecházení mezi sporty na jednu permanentku je pro nás systémově nemožné. Pokud si platíš například permici na BJJ, nelze jí tedy využít ani na MMA, ani na KM.

Samozřejmě! Naše kurzy jsou postaveny tak, aby je zvládli všichni v jakékoliv fyzické kondici. Probereme s tebou základní pohyby a intenzitě tréninků se postupně bez problému přizpůsobíš.

Multisport kartu lze využít jen na vstup do samostatné tělocvičny (posilovny) na Pražačce, na vedené tréninky ani na kurzy ji uplatnit nelze.

Otevírací doma samostatné posilovny na Pražačce je shodná, jako otevírací doba bazénu, v jehož prostorách se nachází i Choketopus gym. Dovnitř tě pustí služba na recepci, která je u vstupu do budovy.

To bohužel možné není, děti jsou rozděleny podle věku do dvou skupin (max 15 let), rodiče trénovat společně s dětmi nemohou.

Samozřejmě chápeme, že práci na směny jde těžko kombinovat s pravidelnými tréninky. V rámci jedné tělocvičny se lze individuálně domluvit s trenérem, že budeš časy tréninků kombinovat. Prosíme ale o informaci dopředu, abychom to mohli včas vyřešit.

Na úplně první trénink potřebuješ jen sportovní oblečení a ideálně pantofle do prostor mimo tatami. Poradíme ti, jaké vybavení bude potřeba pořídit si na další tréninky a všechno ti vysvětlíme. Veškeré oblečení i další nezbytnosti na tréninky najdeš na našem e-shopu.

Naší hlavní prioritou je systematická výuka a bezpečnost. Proto máme pro úplné začátečníky kurzy, kde je učíme veškerou pohybovou průpravu a základy, a to i z důvodu prevence zranění. Absolvovat kurz je vždycky lepší volba a doporučujeme to všem, kdo nemají s bojovými sporty žádné zkušenosti.

Nezaujal tě tento sport? Zkus jiný!