KICKBOX - fantastický bojový sport, který tě dostane do kondice!

LETNÁ - PONDĚLÍ A STŘEDA 17:30-18:45

V Choketopus Gymu se specializujeme na kondiční kickbox pro muže i ženy! Trénink je přizpůsobený výkonnosti každého, takže se nemusíš bát začít úplně od nuly, ani se zapojit, pokud už máš nějaké zkušenosti, nebo chceš závodit! Začátečníci dostanou pevné základy a pokročilí nové výzvy! Úderové i kopací techniky jsou zároveň výborně použitelné i v sebeobraně.

Individuální výuka

U nás se neztratíš, trénink přizpůsobíme tvým schopnostem i cílům.

Zkušení trenéři

Uč se od nejlepších. Naši trenéři mají zkušenosti z výuky i ze zápasů.

Nové tělocvičny

Skvělé zázemí zrekonstruovaných tělocvičen a přátelská atmosféra.

Skvělý kolektiv

Bezpečný a efektivní trénink na kterém se cítí všichni komfortně bez rozdílu zkušeností.

Zkušení instruktoři certifikovaní MŠMT

S bojovými sporty začínáš? Dáme ti systematické základy. Už máš nějaké zkušenosti? Postavíme před tebe nové výzvy. Naši trenéři sami prošli různými zápasy, mají letité zkušenosti s výukou, trénují napříč disciplínami a nestále sledují nové trendy. Ve zrekonstruovaných tělocvičnách pro tebe vytváříme dobré prostředí, ve kterém se neztratí rekreační sportovci ani ambiciózní zápasníci a zápasnice.

Trénujeme každé pondělí a středu od 17:30, trénink trvá 75 minut!
Kapacita je momentálně zcela zaplněna. Pokud máte zájem o tréninky, napište nám email. Ozveme se Vám hned, jak budou volná místa.

01

Letná

Pondělí a středa od 17:30 – tréninky vede hlavní instruktor Jan Pazdiora

! KAPACITA ZCELA ZAPLNĚNA !  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TRÉNINKY NÁM NAPIŠTE EMAIL, OZVEME SE VÁM, JAKMILE BUDOU VOLNÁ MÍSTA.

Pavel HofmanPavel Hofman
19:41 11 Jul 22
Po prvnim tréninku jsem nadšený, fakt super 🙂
Vera KofrcVera Kofrc
11:31 15 May 22
Dlouholeta zkusenost, plus mohu hodnotit s vice gymy. Skvely pristup, profesionalne pripravena kazda hodina. Skvely kolektiv. Jsou zde pripraveni na uplne zacatecniky, kdy vas provedou zakladnim pohybem, a tak se nemusi bat i uplny neznalec az po pokrocile. Doporucuji i pro zeny. Na prvni hodinu jsem sla sama a brzy si zvyknete na super lidi. Tedy nepotrebujete mit svoji kamaradku, jako oporu. Neni ceho se tu bat. Rozhodnutim zacit se mi zmenil zivot, v tom dobrem. Hlavni je se nebat a dorazit ❤️A určitě mrknete na jejich hadry 🤩🥰
Kateřina TrojákováKateřina Trojáková
11:38 19 Apr 22
Skvěle vedené tréninky v přátelské atmosféře
Jan SchmidJan Schmid
17:10 11 Apr 22
Skvělý tým instruktorů a velice dobře vybavené zázemí. Radost trénovat.!
Vladimír KostkaVladimír Kostka
21:10 10 Apr 22
Moc oceňuju - časy tréninků, díky kterým můžu chodit. Vedení tréninků (jednotlivé fáze, důraz na cvičení s jinými lidmi, než s jedním a tím samým účastníkem, výborný koučing, díky kterému ze začátečníka rychle opadne tréma a stud, vybavení gymu). A taky praktičnost všeho, co se učíme. Ne jen boj samotný, ale i rady a doporučení o taktice, psychologii obránce/útočníka, právních důsledcích nepřiměřené obrany apod.
Nina OrlováNina Orlová
21:08 10 Apr 22
Super přátelské prostředí, skvěle vedené hodiny! Vždy se sem těším.
Galina SchelokovaGalina Schelokova
19:28 10 Apr 22
Skvělý přístup, úžasná parta lidí. Doporučuji každému
Arnaud CZArnaud CZ
19:15 10 Nov 20
velmi stastny tam. dobry kolektiv, dobry uceny, dobra cena.Dusan je supr!
Harrison FordHarrison Ford
20:02 14 Sep 20
Úžasný
Tom BílýTom Bílý
19:53 07 Sep 20
Po první hodině krav maga super dojem. Prima klasický gym, skvělý trenér, parádní atmosféra.
Michal RuzickaMichal Ruzicka
08:51 09 Aug 20
Jiřina BoušováJiřina Boušová
08:19 15 Nov 16
Cvičení na různých úrovních, takže každý si najde tu svoji-> ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Super instruktoři; dozvíte se proč a jak (a že já mívám dost otázek) a rovnou si to i vyzkoušíte (nebo se o to alespoň pokusíte 🙂 Ovšem nejvíc jsem překvapena i jejich pedagogickou přípravou tréninku: instruktoři mají dopředu připraven i plán hodiny, což jsem ještě neviděla.
js_loader

Ceník tréninků kickboxu

Kurzy probíhají 2x týdně, každá tréninková jednotka má 75 minut.

Členský poplatek na 1 měsíc je 1600 kč. V ceně jsou zároveň i 90 minutové páteční sparingy, které jsou nad rámec kurzu.

Platba za měsíc

1600 Kč

Naši trenéři

Co potřebuji na trénink?

Na první trénink stačí jakékoliv oblečení, ve kterém se cítíš pohodlně a dobře se v něm hýbe. Dál láhev s vodou. Se vším ostatním, co můžeš později potřebovat ti poradíme!

Co je na našem přístupu unikátní?

Jak to probíhá?

Každý trénink má jasnou strukturu – začínáme přípravou pohybu a cviky na mobilitu pohybového aparátu, poté si projedeme nové techniky, které postupně navazujeme do drilů a kombinací s dříve probíranými technikami. V tréninku se pak snažíme o zlepšení plynulosti a zrychlování, přičemž postupně přidáváme odpor sparring partnerů. S pozičními sparringy v kurzu začínáme až později. Tvrdé sparringy na trénincích nejsou.

Ano, tvůj první trénink je zdarma! Budeme rádi, pokud se k nám přijdeš nezávazně podívat a zkusíš si, jestli ti naše tréninky vyhovují.

Bohužel ne, přecházení mezi sporty na jednu permanentku je pro nás systémově nemožné. Pokud si platíš například permici na BJJ, nelze jí tedy využít ani na MMA, ani na KM.

Samozřejmě! Naše kurzy jsou postaveny tak, aby je zvládli všichni v jakékoliv fyzické kondici. Probereme s tebou základní pohyby a intenzitě tréninků se postupně bez problému přizpůsobíš.

Multisport kartu lze využít jen na vstup do samostatné tělocvičny (posilovny) na Pražačce, na vedené tréninky ani na kurzy ji uplatnit nelze.

Otevírací doma samostatné posilovny na Pražačce je shodná, jako otevírací doba bazénu, v jehož prostorách se nachází i Choketopus gym. Dovnitř tě pustí služba na recepci, která je u vstupu do budovy.

To bohužel možné není, děti jsou rozděleny podle věku do dvou skupin (max 15 let), rodiče trénovat společně s dětmi nemohou.

Samozřejmě chápeme, že práci na směny jde těžko kombinovat s pravidelnými tréninky. V rámci jedné tělocvičny se lze individuálně domluvit s trenérem, že budeš časy tréninků kombinovat. Prosíme ale o informaci dopředu, abychom to mohli včas vyřešit.

Na úplně první trénink potřebuješ jen sportovní oblečení a ideálně pantofle do prostor mimo tatami. Poradíme ti, jaké vybavení bude potřeba pořídit si na další tréninky a všechno ti vysvětlíme. Veškeré oblečení i další nezbytnosti na tréninky najdeš na našem e-shopu.

Naší hlavní prioritou je systematická výuka a bezpečnost. Proto máme pro úplné začátečníky kurzy, kde je učíme veškerou pohybovou průpravu a základy, a to i z důvodu prevence zranění. Absolvovat kurz je vždycky lepší volba a doporučujeme to všem, kdo nemají s bojovými sporty žádné zkušenosti.

Nezaujal tě tento sport? Zkus jiný!