Lukáš Muladi

Lukáš vyrostl v nejdrsnějším městě v republice, v Ostravě, v jejíchž ulicích bojoval o holý život již od útlého věku. Má černý pás v sourozeneckých bitkách a první rear naked choke se naučil od texaského rangera Chucka Norrise.

Ve 14 letech začal dělat sportovní karate, ve kterém získal o 8 let později černý pás. Už tehdy ale pokukoval po zápasech UFC a učil se z nich dělat armbary na svém starším bráchovi. Na vysoké škole začal dělat thajský box v Muay Thai Olomouc pod Tomášem Musilem, ve kterém vyhrál titul amatérského mistra ČR.

Po výšce už se vrhnul na MMA v Penta gymu a také brazilské jiu-jitsu v Jungle BJJ, kde získal modrý pás. Poté se jako každý správný blue belt vypařil z tréninků a pokračoval už jen v MMA, které ho pohltilo. Nakonec přešel do Choketopusu, kde pod vedením Ondřeje Skalníka získal titul amatérského mistra a vícemistra ČR v MMA.

Jako trenér je nelítostný a neváhá si vynutit disciplínu i středověkými metodami. Když má ale dobrý den, tréninky s ním jsou plné smíchu, lásky, radosti, duhy a jednorožců.

Lukáš vystudoval právnickou fakultu v Olomouci, ale nyní pracuje v IT a kromě trénování také píše pro magazín Fights.cz. Mimo MMA zbožňuje skoro všechny ostatní sporty, především outdoorové sporty, rád chodí po horách, hraje na kytaru a cestuje.

Co, kdy a kde Lukáš učí? MMA na Střížkově!