Vybuduj si u nás pevné základy BJJ

Vyzkoušej kurzy brazilského jiu jitsu pro úplné začátečníky. Naučíme tě základní pohyby, techniky a taktiku tohoto bojového sportu.  

Pevné základy BJJ

Naše kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí s BJJ začít a nemají žádné zkušenosti s bojovými sporty.

Zkušený tým

Za více jak deset let praxe máme vychytaný systém výuky, na kterém neustále pracujeme. 

Přátelský kolektiv a plně vybavené prostory. To vše v parádním zázemí rekonstruovaných tělocvičen.

Moderní BJJ

Tréninky vylepšujeme tak, aby šla naše výuka stále s novými trendy v BJJ a byla zábavná i efektivní.

Systematická výuka od těch nejzkušenějších

Pomůžeme ti vybudovat pevné základy v brazilském jiu jitsu. Naučíme tě dobře se hýbat a využívat tvou sílu i proti větším a silnějším lidem. Náš hlavní kouč a jeden z nejvýraznějších českých černých pásů v BJJ, Richard Andrš, vytvořil a s naším týmem vyladil kurz pouze pro začátečníky. Určený je všem, kdo nemají žádné zkušenosti s bojovými sporty a  chtějí s nimi začít. Po absolvování tříměsíčního kurzu nebudeš hned nejlepší na světě, ale budeš mít pevné základy a dostatečný přehled. Pak se můžeš v BJJ posouvat dál v našem týmu individuálně.
Aktuální kurzy pro začátečníky - začni s BJJ hned teď!

01

Pražačka - začátečnické kurzy

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 7:00 Gi – v kimonech, začátek 3.5.2023 pod vedením Alana Svobody

Rudolf VařejkaRudolf Vařejka
15:40 10 Jul 22
Přátelský přístup, skvělá atmosféra... Není co vytknout!
Silvie HomolkováSilvie Homolková
15:27 13 Apr 22
Skvělí trenéři,přátelská,neformální atmosféra. Vřele doporučuji!
ali babaali baba
13:40 13 Apr 22
Vzdycky tam dostanu tak pres drzku, ze je pak i zena doma spokojena s vysledkem, coz prispiva rodinny pohode. Uz ani nemusi jezdit tchyne. Za me jednoznacne deset z peti.
Irena HejdukováIrena Hejduková
19:22 04 Apr 22
Super trenéři, super přístup jak k výuce tak i jednotlivcům.
Jaroslav RodJaroslav Rod
13:30 04 Apr 22
Řekl bych až bezkonkurenční gym. Přístup trenérů je super. Bezva lidi. Příjemná atmosféra. Gym je trosku menší, ale vždycky jsme se vešli.
Adam SchreiberAdam Schreiber
10:20 04 Apr 22
Naučili mě - starého lenocha- mít rád sport.
Michal ŠeredaMichal Šereda
09:48 04 Apr 22
Jestli někde začit s bojovymi sporty tak zde. Systematicka vyuka spojena s profesionalnim pristupem vsech treneru. Idealni pro začátečníky
Jan LalinskýJan Lalinský
06:56 09 Mar 22
Profesionální přístup, skvělí trenéři a velmi přátelská atmosféra.
Cenda ChenCenda Chen
01:47 20 Nov 21
Skvělý gym a super trenér na BJJ 🙂
MICHAELA CERMAKOVAMICHAELA CERMAKOVA
12:27 09 Sep 21
DOBRÝ
Standa macakStanda macak
07:58 02 Feb 21
Pekne prostředí, kvalirni služby a profesionalni pristup.
Jakub ZvelebilJakub Zvelebil
17:38 10 Aug 19
Útulný malý gym s tatami, crosfittovými hrazdami, kettlebelly, velkými osami a žebřinami. Vše co je třeba ke kvalitnímu tréninku.👍
Chidioz ChirovskyChidioz Chirovsky
06:36 21 Sep 18
Dcera zde navštěvovala kurz BJJ pro děti a byla nadšená.
js_loader

02

Střížkov - začátečnické kurzy

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 7:15 NoGi – bez kimon, začátek 3.4.2023 pod vedením Jana Doležela

• 2 měsíční kurz pro začátečníky : pondělí a středa od 20:00 NoGi – bez kimon, začátek 3.4.2023 pod vedením Jana Doležela

Dáin Železná nohaDáin Železná noha
13:46 19 Sep 22
Akademie bjj pod vedením black belta Richarda Andrše.Skvělá atmosféra, perfektní výklad technik, přátelský kolektiv.
Charles DamekCharles Damek
15:21 11 Apr 22
Choketopus je super, grappling i Gi je na špičkové úrovni, ale lidi jsou i tak v pohodě. Pokud máte závodní ambice připraví vás na zápasy. Pokud se chcete něco naučit zlepšit zdraví a najít si nové hobby, nikdo na vás nebude tlačit a kolektiv vás přivítá s úsměvem a přátelskou atmosférou
Heroin JesusHeroin Jesus
12:28 11 Apr 22
Velmi dobrý coaching a strukturované tréninky. Za mě poměr cena výkon 10/10
Gabriela BílkováGabriela Bílková
11:39 11 Apr 22
Perfektní gym, oproti jiným 100% čistota jak v gymu tak v šatnách, milý a profesionální přístup coache, výborní sparing partneři, mezi kterými jsou všechny pásky.
kamal meziankamal mezian
11:36 11 Apr 22
Nejlepší gym. Invidivuální přístup. Trenéři na TOP úrovni.
Jan DoleželJan Doležel
11:22 11 Apr 22
Skvělé prostory, skvělý instruktoři a přístup. Vřele doporučuji.
Radim ŠandrRadim Šandr
11:28 04 Apr 22
Skvělý prostor, super trenéři, naprostá spokojenost s tréninky i přístupem ze strany všech koučů, na které jsem narazil. Silně doporučuji!
Dejv MagorDejv Magor
10:46 04 Apr 22
Parádní výuka
PetrPetr
07:59 13 Aug 20
Skvělé prostředí, kde se můžete dozvědět o sportu jiu jitsu. Přátelští lidé a zkušení pozorní trenéři.
V. HercingerV. Hercinger
15:51 19 Oct 19
Bez chyby.
Tomáš BenešTomáš Beneš
16:38 02 Oct 18
Za mě super gym na grappling! Pohodovej a přátelskej kolektiv. Nikdo si tam nehoní na nikom ego. Můžu všem doporučit 🙂
js_loader

Ceník kurzů BJJ

Náš ceník je jednoduchý. Zaplatíš buď celou částku na 2 měsíce, nebo každý měsíc zvlášť. Získáš dva tréninky o délce 75 minut každý týden + páteční trénink s pokročilými a headcoachem Richardem Andršem na Střížkově.

Ke každému máme individuální přístup a díky vybroušenému systému výuky se můžeš rychle dostat do formy.

Počet míst v kurzu je omezený, abychom zaručili kvalitu výuky. První lekci máš zdarma.

cena za 1 měsíc

1600 Kč

cena za 2 měsíce

3000 Kč

Naši trenéři

Co potřebuji na trénink?

Na první trénink postačí šortky a přiléhavé triko, ideálně rashguard. Dále láhev na pití, ručník a žabky. Později se budou hodit chrániče na zuby. Na hodiny BJJ v Gi bude potřeba kimono a bílý pásek. S nákupem samozřejmě poradíme!

Každý trénink začíná rozcvičkou, na kterou navazuje technická část. Naučené techniky se pak procvičují různou formou řízených nácviků. Přibližně v půlce kurzu se dostane i na volnější varianty sparringů. Vše je podřízeno bezpečnému tréninku.

Máš více zkušeností? Přijď na otevřený trénink!
 

Máš s BJJ zkušenosti? Pomůžeme ti s budováním tvého stylu a strategie, ať už jsou tvým cílem medaile, nebo osobní rozvoj. Naši trenéři si sami prošli bezpočtem tréninků a zápasů. Mají letité zkušenosti s výukou, trénují napříč disciplínami a nestále sledují nové trendy. Ve zrekonstruovaných tělocvičnách pro tebe vytváříme to nejlepší  prostředí, ve kterém se neztratí rekreační nadšenci ani ambiciózní zápasníci a zápasnice.

Jak to probíhá?

Každý trénink má jasnou strukturu – začíná přípravou pohybu a cviky na mobilitu pohybového aparátu. Následují nové techniky, které postupně navazujeme do drilů a kombinací s dříve probíranými technikami. V tréninku se pak snažíme o zlepšení plynulosti a zrychlování, přičemž postupně přidáváme odpor tréninkových partnerů. S pozičními sparringy v kurzu začínáme až později.

Ano, tvůj první trénink je zdarma! Budeme rádi, pokud se k nám přijdeš nezávazně podívat a zkusíš si, jestli ti naše tréninky vyhovují.

Začátečnický kurz můžeš zaplatit buď naráz za celé 3 měsíce, anebo každý měsíc zvlášť. Platit můžeš převodem na náš účet, nebo hotově v tělocvičně.

Bohužel ne, přecházení mezi sporty na jednu permanentku je pro nás systémově nemožné. Pokud si platíš například permici na BJJ, nelze jí tedy využít ani na MMA, ani na KM.

Samozřejmě! Naše kurzy jsou postaveny tak, aby je zvládli všichni v jakékoliv fyzické kondici. Probereme s tebou základní pohyby a intenzitě tréninků se postupně bez problému přizpůsobíš.

Multisport kartu lze využít jen na vstup do samostatné tělocvičny (posilovny) na Pražačce, na vedené tréninky ani na kurzy ji uplatnit nelze.

Otevírací doma samostatné posilovny na Pražačce je shodná, jako otevírací doba bazénu, v jehož prostorách se nachází i Choketopus gym. Dovnitř tě pustí služba na recepci, která je u vstupu do budovy.

To bohužel možné není, děti jsou rozděleny podle věku do dvou skupin (max 15 let), rodiče trénovat společně s dětmi nemohou.

Samozřejmě chápeme, že práci na směny jde těžko kombinovat s pravidelnými tréninky. V rámci jedné tělocvičny se lze individuálně domluvit s trenérem, že budeš časy tréninků kombinovat. Prosíme ale o informaci dopředu, abychom to mohli včas vyřešit.

Na úplně první trénink potřebuješ jen sportovní oblečení a ideálně pantofle do prostor mimo tatami. Poradíme ti, jaké vybavení bude potřeba pořídit si na další tréninky a všechno ti vysvětlíme. Veškeré oblečení i další nezbytnosti na tréninky najdeš na našem e-shopu.

Naší hlavní prioritou je systematická výuka a bezpečnost. Proto máme pro úplné začátečníky kurzy, kde je učíme veškerou pohybovou průpravu a základy, a to i z důvodu prevence zranění. Absolvovat kurz je vždycky lepší volba a doporučujeme to všem, kdo nemají s bojovými sporty žádné zkušenosti.

Nezaujal tě tento sport? Zkus jiný!