David Havelka

David je nadšenec do bojových sportů, které dělá 16 let – tedy více než polovinu svého života. V současné době se aktivně věnuje BJJ, kde drží fialový pásek. Začínal na pár lekcích Karate, pokračoval 4 roky sebeobranným systémem Wing Tsun Kung Fu, dál se věnoval boxu, kickboxu a čínskému boxu. Poté 7 let Thaiboxu a MMA, kde poprvé nahlédl za oponu boje na zemi.
Společně s několika semináři na sebeobranu a dalším rokem jejího tréninku rozšiřoval svoje znalosti a poté úspěšně absolvoval kurz pro Fitness trenéry. V roce 2017 začal s BJJ v Jungle BJJ a po necelém roce přešel do Choketopusu, kde je doteď.
Byl pozván do elitního projektu ZVÍŘE od nejlepšího grapplera z ČR, Honzy Stacha. Aktivně se účastní turnajů, seminářů i campů. BJJ rád studuje a svoje zkušenosti předává dál buď na skupinových trénincích, nebo na soukromých hodinách. Na BJJ nejvíce obdivuje komplexnost a zároveň naprostou jednoduchost, kvůli čemuž se více zaměřuje na obecné principy, které jdou použít v každé pozici a situaci na zemi, než na izolované učení technik bez širších souvislostí. Zároveň má velký smysl pro detail, což je často rozdíl mezi tím jestli technika nefunguje, nebo funguje.

  • Fialový pás v BJJ
  • 1. místo na „Velikonoční grapplingový turnaj“ v Hradci Králové, NoGi -76kg
  • 1. místo na „Říčanské Potahání 6“, Říčany, NoGi -76kg

Co, kde a kdy David učí? BJJ na Pražačce

Pokud máte zájem o soukromé tréninky, můžete Davida kontaktovat několika způsoby :

David preferuje kontaktování přes WHATSAPP : 773 924 254
Nemáte-li Whatsapp, využijte Facebook Messenger: https://m.me/magor.maan.3
Profily sociálních sítí a ostatní zde: https://linktr.ee/Magordejvik